You are currently viewing Jak wybrać klimatyzacje do domu i mieszkania?
Cat

Jak wybrać klimatyzacje do domu i mieszkania?

Wysokie temperatury utrzymujące się przez długi czas i trudna do wytrzymania duchota to coraz poważniejsze problemy w Polsce. Trudno w takich warunkach pracować, dzieci nie mogą się skoncentrować na nauce, osobom starszym ciężko jest oddychać, a ulgi nie przynosi nawet zapadnięcie zmroku, bo już wkrótce człowiek szamoce się w zapoconej pościeli. Nic więc dziwnego, że klimatyzacja domowa cieszy się coraz większą popularnością w mieszkaniach naszych rodaków. Jeśli nie wiesz, jakie urządzenia wybrać albo czym różni się klimatyzacja split od systemu multi split, nasz artykuł z pewnością Cię zainteresuje. Gwarantujemy, że znajdziesz w nim wiele przydatnych informacji!

Klimatyzacja do domu i mieszkania – jakie rozwiązania będą odpowiednie?

Klienci indywidualni decydują się najczęściej na urządzenia typu split, a więc przeznaczone do chłodzenia pojedynczych pomieszczeń. Popularne są w szczególności rozwiązania przeznaczone do montażu naściennego, jednak wiele osób decyduje się na sprzęt, który nieco mniej rzuca się w oczy, np. domową klimatyzację przypodłogową. Te ostatnie produkty łatwo będzie Ci wkomponować do np. wymarzonej aranżacji sypialni.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze urządzeń?

To, jaka klimatyzacja do domu lub mieszkania okaże się najlepsza, zależy głównie od Twoich indywidualnych potrzeb. Przy wyborze urządzenia typu split pamiętaj, aby:

• odpowiednio dobrać jego moc chłodniczą do powierzchni pomieszczenia (1 KW wystarcza na ok 10 m2),

• upewnić się, że natężenie hałasu nie będzie Ci przeszkadzać,

• sprawdzić, czy możliwości regulacji nawiewu są wystarczające,

• kupić klimatyzator o wysokiej klasie energetycznej – ograniczy to koszty eksploatacji.

Nie inwestuj w półśrodki – zainstaluj w swoim domu lub mieszkaniu niezawodną klimatyzację marki Gree, Samsung, Rotenso i innych cenionych producentów. Zadzwoń pod numer 536 764 801, pomożemy Ci dobrać urządzenie, a później fachowo je zamontujemy!

Zależy Ci na szybkim podniesieniu jakości powietrza w swoim domu? Potrzebna Ci ZMIANA KLIMATU – skontaktuj się z naszymi specjalistami od doboru i montażu klimatyzacji Samsung, Panasonic, Hyundai, Gree i innych marek o światowej renomie!

Dodaj komentarz