Serwis agregatów chłodniczych

Poprawne działanie tych urządzeń ma absolutnie kluczowe znaczenie dla zapewnienia świeżości oraz terminowego transportu towarów wymagających przechowywania w określonej temperaturze.
 
Prowadzony przez nas kompleksowy serwis agregatów chłodniczych wychodzi naprzeciw potrzeb Klientów z szerokiego spektrum branż. Obsługujemy zarówno zakłady przemysłowe, jak i sklepy, obiekty gastronomiczne czy przedsiębiorstwa logistyczne.

Na rynku jesteśmy znani z bardzo wysokiej jakości usług, pod tym względem śmiało jesteśmy w stanie dorównać autoryzowanym punktom naprawczym poszczególnych producentów.
 
Gwarantujemy natomiast zdecydowanie niższe ceny, co w połączeniu z szybkimi terminami realizacji czyni z naszej firmy zaufanego partnera dla wielu biznesów potrzebujących regularnego serwisu agregatów chłodniczych realizowanych przez doświadczonych fachowców.

Co obejmuje zakres usług serwisu agregatów chłodniczych ZMIANA KLIMATU w Olsztynie?

Dzięki systematycznym inwestycjom w najnowocześniejszy sprzęt naprawczy z dumą możemy powiedzieć, że potrafimy się uporać z właściwie każdą usterką. Specjalizujemy się nie tylko w kontrolowaniu układu pod kątem nieszczelności i ich usuwaniu, ale również w wymianie filtrów osuszaczy, bieżących naprawach, przeglądach cyklicznych oraz w wielu innych kwestiach.

Pracownicy serwisu agregatów chłodniczych ZMIANA KLIMATU posiadają niezbędne uprawnienia i wiedzę specjalistyczną, aby już w krótkim czasie zdiagnozować awarię danego modelu lub przeprowadzić wymagane czynności konserwacyjne. Warto się z nami skontaktować po zauważeniu nawet nieznacznych nieprawidłowości w działaniu urządzenia – szybka reakcja pozwala w wielu przypadkach uniknąć poważniejszych napraw, a przez to także niepotrzebnych przestojów w pracy i związanych z tym kosztów. Oprócz kompleksowego serwisu, oferujemy naszym Klientom także profesjonalny montaż agregatów chłodniczych oraz wsparcie techniczne w okresie eksploatacji sprzętu wszystkich najpopularniejszych producentów.

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z usług naszego serwisu agregatów chłodniczych.