Klimatyzacja

Dbamy o to, aby Twój dom był wyposażony w nowoczesny i inteligentny sprzęt, dzięki któremu będziesz mógł kontrolować temperaturę w pomieszczeniu nawet w bardzo upalne dni. Zajmujemy się montażem, serwisem oraz naprawą instalacji, jaką jest klimatyzacja. Nasze usługi wykonujemy na terenie Olsztyna, Ostródy, Lidzbarka Warmińskiego, Szczytna, Biskupca, Mrągowa oraz Kętrzyna. Każdego dnia pracujemy na urządzeniach najwyższej jakości od znanych producentów takich jak:

  • Gree
  • Konsi
  • Haier
  • Samsung
  • Rotenso
  • Panasonic
  • AUX
  • Sevra

Dostarczamy sprawdzone rozwiązania dla domów, mieszkań i placówek firmowych, które zmagają wysoką temperaturą w okresie wiosenno-letnim. Oferujemy ich montaż, regularny serwis dwa razy do roku oraz naprawy w przypadku niespodziewanej awarii.

Klimatyzacja Samsung, Panasonic, AUX i Hyundai do domu

Dobierzemy sprzęty do Twojego domu, które posłużą Ci nie tylko latem, ale również podczas całego roku! Wskażemy urządzenia, które najlepiej sprawdzą się w wybranej przestrzeni i na tej podstawie ustalimy szczegółowy kosztorys wykonanej usługi. Współpracujemy z czołowymi producentami takimi jak Gree, Rotenso, Haier, Konsi, Panasonic, Kaisai czy Hyundai do domów o powierzchni 100, 150, 200 oraz 250 m2.

Klimatyzacja Gree, Haier, Kaisai i Sevra dla Twojego mieszkania

Zadbamy o komfort również w Twoim mieszkaniu lub kawalerce, które potrzebują nowoczesnych sprzętów sprawdzonych marek – Rotenso, Samsung, Cooper&Hunter, Panasonic czy Hyundai. Klimatyzacja Panasonic  oraz urządzenia innych producentów sprawdzą się zarówno w nowoczesnym, jak i starym budownictwie w mieszkaniach o powierzchni 40, 50, 60, 70 czy 80 m2.

Klimatyzacja Rotenso, Haier, Konsi i wiele innych urządzeń do biur

Przestrzeń Twojej firmy powinna być miejscem komfortowej pracy dla Twojej kadry. Zadbaj o to, korzystając z naszych usług! Współpracujemy z takimi producentami, jak Panasonic, Hyundai, Cooper&Hunter czy Gree, którzy dostarczają nam nowoczesne rozwiązania pozwalające utrzymać świeżość powietrza w małych i dużych biurach. Sprzęty Haier, AUX czy innych marek zamontujemy w Twojej placówce, a w ramach gwarancji dopilnujemy, aby były w jak najlepszym stanie przez cały rok.

Katalogi