Naprawa instalacji chłodniczych

Nasza firma oferuje nie tylko montaż, ale i serwis instalacji chłodniczych. Chłodnictwo znajduje zastosowanie w najróżniejszych gałęziach gospodarki. Oprócz chłodni sklepowych są także systemy przeznaczone do magazynów czy placówek medycznych.

Często od ich sprawności zależy więc dużo więcej niż świeżość produktów spożywczych, w tym m.in. mleka i innych wyrobów odzwierzęcych lub warzyw. Dlatego, gdy pojawia się usterka – konieczna jest jak najszybsza naprawa i my się nią zajmiemy!

Jakie są najczęstsze przyczyny awarii instalacji chłodniczych?

Wszelkie usterki chłodni sklepowych, magazynowych i innych wynikają z różnych powodów, w tym m.in. z nieszczelności przewodów z czynnikiem chłodzącym. Nierzadko serwis chłodnictwa bywa potrzebny przy zapowietrzeniach czy spadkach ciśnienia w instalacji chłodniczej – czy to do mleka, czy mięsa. Czasem jednak awarie są poważniejsze i wynikają np. z uszkodzenia sprężarki, której naprawą muszą zająć się fachowcy. Prowadzimy serwis wszystkich systemów chłodniczych

Nasza firma Zmiana Klimatu działa na obszarze Olsztyna i w okolicach, świadcząc m.in. profesjonalny serwis chłodnictwa. Oferujemy pomoc zarówno małym, jak i dużym przedsiębiorstwom, realizując takie usługi jak np. naprawa chłodni:

• do mleka,
• sklepowych,
• magazynowych,
• medycznych.

Wiemy, jak duże znaczenie ma sprawnie działająca instalacja chłodnicza, dlatego do każdej z nich podchodzimy indywidualnie i staramy się możliwie najszybciej przywrócić prawidłowe działanie urządzenia.

Postaw na profesjonalny serwis!

Tworzymy zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy dokonają skrupulatnej diagnostyki problemu, a następnie znajdą właściwe jego rozwiązanie. Mając doświadczenie w chłodnictwie, jesteśmy w stanie zapewnić klientom skuteczny i szybki serwis. Dzięki temu, że specjalizujemy się m.in. w montażu chłodni sklepowych czy do mleka, naprawa również przebiega szybko i sprawnie – dysponujemy wszystkimi częściami zamiennymi. Jeśli więc zauważyłeś nieprawidłowości w działaniu instalacji chłodniczych – czy to w sklepie, magazynie czy w restauracji – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!