Naprawa klimatyzacji

Korzystając z różnorodnych urządzeń i nowoczesnych systemów technologicznych musimy być nastawieni na to, że tak samo, jak wszystko w życiu, nie są one nieśmiertelne. Jeżeli złośliwość rzeczy martwych w postaci drobnych usterek lub zniszczeń odbiera Ci radość z korzystania z układu chłodzenia w domu, skorzystaj z pomocy naszych specjalistów! Naprawa klimatyzacji to jedna z trzech głównych usług dostępnych w naszej ofercie. Prace związane z konserwacją urządzeń wykonujemy na terenie Mrągowa, Kętrzyna, Dobrego Miasta, Olsztyna, Ostródy, Lidzbarka Warmińskiego, Szczytna i Biskupca.

Jak przebiega profesjonalna naprawa klimatyzacji domowej

Urządzenie w pomieszczeniach nie działa tak, jak powinno? Nie możesz ustawić pożądanej temperatury lub czujesz, że podczas uciążliwych upałów nie spełnia ono swojego zadania tak, jak powinno?  W tych i wielu innych sytuacjach pomoc specjalisty może okazać się koniecznym rozwiązaniem problemu. Postaw na kompleksową naprawę klimatyzacji krok po kroku z firmą Zmiana Klimatu! Oddelegujemy do Ciebie fachowca, który zajmie się dokładnym zbadaniem urządzenia, a następnie wdrożeniem odpowiednich rozwiązań, które przywrócą świetność sprzętom w Twoim mieszkaniu, domu lub biurze.

Addison-AC-Service

Podczas wizyt naszych pracowników wykonujemy poszczególne czynności naprawcze takie jak:

  • sprawdzenie obwodów elektrycznych i sterowniczych
  • sprawdzenie wartości temperatur
  • czyszczenie skraplacza jednostki zewnętrznej
  • czyszczenie jednostki wewnętrznej
  • sprawdzenie poboru prądu sprężarki
  • sprawdzenie działania pompki skroplin

Przygotuj się do wizyty specjalisty! Co powinieneś zrobić przed konserwacją urządzenia?

Zdecydowałeś się na sprawdzenie naszych umiejętności? Nie zapominaj o odpowiednim przygotowaniu do wizyty specjalisty! Przed naprawą klimatyzacji domowej przedstaw wszystkie problemy występujące w układzie urządzenia chłodzącego i regulującego powietrze. Jeżeli istnieje taka konieczność, odłącz sprzęt od dopływu prądu, szczególnie w przypadku ryzyka wystąpienia zwarcia. Wszystkim innym zajmiemy się my – przygotujemy potrzebne narzędzia i ewentualne części zamienne do wykonania każdego rodzaju konserwacji urządzeń domowych lub komercyjnych!