Chłodnie do żywności

Firma Zmiana Klimatu specjalizuje się w szeroko pojętym chłodnictwie, oferując m.in. mroźne komory chłodnicze do sklepów oraz chłodnie dla gastronomii. Dzięki nim surowa żywność, jak i pokarmy podlegające mrożeniu na długo zachowują świeżość.

Urządzenia te stanowią podstawowe wyposażenie branży HoReCa i handlowej. Zapewniamy klientom kompleksowe usługi z zakresu projektowania i montażu systemów przedłużających zdatność do spożycia najróżniejszych produktów.

Jeśli szukasz takich rozwiązań do swojego sklepu lub gastronomii, potrzebujesz mroźni do przechowywania mięsa, mleka czy innych zamrożonych artykułów spożywczych – zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Chłodnie do sklepów

Przed wystawieniem szybko psujących się produktów na półki sklepowe, w tym m.in. nabiału i warzyw, trzeba zapewnić im odpowiednie warunki. Zaprojektowana od podstaw chłodnia do żywności to jeden z najważniejszych systemów, działających w placówce handlowej – nasza firma dostarcza bardzo zaawansowane rozwiązania.

Jeśli będzie Ci potrzebna w sklepie np. komora chłodnicza do przechowywania zamrożonych produktów lub chłodnie do mięsa, mleka i innych pokarmów – zadbamy o to, by były one dostosowane do Twoich potrzeb i wykonane z zachowaniem najwyższych standardów.

Mroźnie i komory chłodnicze dla gastronomii

Oferujemy również m.in. komory mroźne i chłodnicze do żywności dla gastronomii. W przypadku restauracji czy kawiarni świeżość produktów spożywczych odgrywa ogromną rolę. Muszą bowiem zachować nie tylko zdatność do spożycia, ale i walory smakowe oraz estetyczne. Dlatego często stosuje się tzw. szokowe mrożenie pokarmów, które następnie muszą mieć odpowiednie warunki do przechowywania. Zamówione u nas urządzenia pozwolą Ci na bezpieczne składowanie artykułów zamrożonych, jak i wymagających specjalnego mikroklimatu, dzięki czemu mięso, mleko, warzywa, owoce i inne składniki na długo zachowają swoje właściwości.

Niezależnie, czy potrzebujesz komór mroźnych do mrożenia żywności w sklepie, czy chłodni do przechowywania mniej trwałych pokarmów w gastronomii – u nas znajdziesz najlepsze rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu!