Serwis klimatyzacji

Czy wiesz, że urządzenia odpowiadające za regulację temperatury i poprawę jakości powietrza powinny być regularnie sprawdzane przez specjalistę? Serwis klimatyzacji domowej powinno przeprowadzać się średnio dwa razy do roku na wiosnę i jesień. Celem takiego przeglądu jest sprawdzenie funkcjonalności urządzeń, wykrycie ewentualnych awarii oraz przedłużenie żywotności systemu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się na czym polega usługa wykonywana przez naszą firmę, poznać jej cenę i dowiedzieć się, dlaczego warto zlecać nadzór urządzeń, zostań z nami!

Dlaczego należy przeprowadzić serwis klimatyzacji?

Nieustannie działające urządzenie dba o Twój komfort każdego dnia. Właśnie dlatego tak, jak Ty, potrzebuje ono regularnych wizyt u lekarza, jakim jest fachowiec od układu chłodzenia. Urządzenie domowe nie tylko reguluje temperaturę, ale również filtruje powietrze w pomieszczeniu, przez co ulega zabrudzeniom, a w niektórych przypadkach awariom. Regularny przegląd okresowy zapobiega ich powstawaniu, wpływając tym samym na lepsze i dłuższe funkcjonowanie sprzętu. Polega on na wykonywaniu kilku kluczowych czynności, dzięki którym system w Twoim miejscu zamieszkania będzie zdrowy przez cały rok!

Na czym polega serwis klimatyzacji domowej i jak przebiega?

Profesjonalny przegląd urządzeń domowych polega na kilku czynnościach, mających na celu sprawdzenie poszczególnych komponentów systemu i poprawy ich działania.

Podczas nadzoru specjalista zajmuje się:

  • sprawdzeniem szczelności układu i jego pracy
  • odgrzybianiem, dezynfekcją
  • przeglądem układu elektrycznego
  • czyszczeniem filtrów
  • czyszczeniem parownika i skraplacza
  • mierzeniem temperatury
  • sprawdzenie ciśnienia
  • sprawdzenie poboru prądu

Te podstawowe i rozszerzone czynności wykonujemy podczas pracy w naszej firmie! Poznaj cenę podejmowanego zlecenia i zapisz się na obowiązkowy przegląd!

Serwis klimatyzacji i cena usług

Wiesz już na czym polega specjalistyczny przegląd i dlaczego jest tak ważny, zatem zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Zmiana Klimatu! Wykonujemy serwis klimatyzacji na terenie Olsztyna, Ostródy, Lidzbarka Warmińskiego, Szczytna i Biskupca w atrakcyjnej cenie. Sprawdzimy działanie urządzeń w Twoim domu, ustalając indywidualnie cenę usługi.