Chłodnictwo

Poszukujesz profesjonalnych urządzeń, które wspomogą pracę w Twojej działalności? Zadbamy o to, aby produkty spożywcze, substancje medyczne lub artykuły spożywcze były składowane w odpowiednich warunkach. Dobierzemy profesjonalne systemy i instalacje chłodnicze z freonem dostosowane do potrzeb Twoich i Twojego biznesu. Dokonamy również przeglądu urządzeń w ramach którego wykonamy takie czynności, jak:

  • dopełnianie freonem na terenie Olsztyna i okolicznych miast,
  • naprawa instalacji
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Zmiany Klimatu!

Chłodnie i mroźnie powinny być wytrzymałe i solidne, a także dostosowane do warunków pracy czy magazynowych towarów. Nie wiesz jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w Twoim przedsiębiorstwie?
Zgłoś się do naszych specjalistów, którzy dobiorą dla Ciebie takie maszyny i akcesoria, jak:

  • komora chłodnicza do restauracji
  • komora chłodnicza do sklepu
  • komory mroźnie
  • komory chłodnicze na leki

Na specjalne zamówienie stworzymy również specjalistyczny system od podstaw, wypełniając go freonem i przygotowując kompletny kosztorys usługi wraz z takimi czynnościami, jak montaż instalacji we wskazanym przez Ciebie miejscu.

Serwis instalacji chłodniczych

Spotkała Cię niespodziewana awaria, w skutek której nie działa Twoja instalacja obsługująca komorę chłodniczą? Restauracja, magazynownia produktów spożywczych czy szpital to miejsca, które muszą mieć stały dostęp do działających i funkcjonalnych systemów do składowania artykułów branżowych. Właśnie dlatego przeprowadzimy profesjonalny przegląd urządzeń i usuniemy jego usterki. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz szybkiej i fachowej pomocy, systemy w Twojej restauracji czy magazynie będą działać bez zarzutu!